A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ciekawa - Bo w tej budce najwyżej to mieszka sam Prezes jerzyków :D to taka Nowogrodzka, tylko, że ptasia :D
"mieszkaniec Zawady "jak wybrana w zeszłym roku Rada Nadzorcza wnioskuje na dzień dobry o podwyższenie płac o kilka set złotych całej administracji, to wiadomo z czyjej to kieszeni trzeba pokryć. Płacz i płać. A mieli szukać dodatkowych dochodów : )Tak obiecywali.
@O. Radzyk - Ja nie szczędzę okręśleń barani cycu.
Teraz chamy wzięły się za wykorzystywanie tych małych biednych ptaszków !!! Tfuu świnie !!! Sami że muchy śmierdziele łapcie !!! Tfuu