24
14.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ciekawa - Bo w tej budce najwyżej to mieszka sam Prezes jerzyków :D to taka Nowogrodzka, tylko, że ptasia :D
Ploterek (2020.05.15)
"mieszkaniec Zawady "jak wybrana w zeszłym roku Rada Nadzorcza wnioskuje na dzień dobry o podwyższenie płac o kilka set złotych całej administracji, to wiadomo z czyjej to kieszeni trzeba pokryć. Płacz i płać. A mieli szukać dodatkowych dochodów : )Tak obiecywali.
Bagno . (2020.05.15)

info

4  
  0
@O. Radzyk - Ja nie szczędzę okręśleń barani cycu.
(2020.05.15)
Teraz chamy wzięły się za wykorzystywanie tych małych biednych ptaszków !!! Tfuu świnie !!! Sami że muchy śmierdziele łapcie !!! Tfuu
Ala bez kota (2020.05.15)

info

0  
  0