Wybrany wątek opinii

A dlaczego ta jedna budka jest tak wysoko A reszta w jednej linii?
Ciekawa (2020.05.14)
@Ciekawa - Bo w tej budce najwyżej to mieszka sam Prezes jerzyków :D to taka Nowogrodzka, tylko, że ptasia :D
Ploterek (2020.05.15)
Powrót do komentarzy