Wybrany wątek opinii
A dlaczego ta jedna budka jest tak wysoko A reszta w jednej linii?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Ciekawa - Bo w tej budce najwyżej to mieszka sam Prezes jerzyków :D to taka Nowogrodzka, tylko, że ptasia :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
1