Wybrany wątek opinii

szczym do ludzi, pare dziupli to kazdy moze sobie postawic i sie chwalic, zrobic sciane z lisci to juz jest cos
(2020.05.14)
Przestań "szczyc "do ludzi to dopiero będzie coś ty osle
O. Radzyk (2020.05.15)
@O. Radzyk - Ja nie szczędzę okręśleń barani cycu.
(2020.05.15)
Powrót do komentarzy