Wybrany wątek opinii

Jerzyki są przepiękne! Dla mieszkańców miast Jerzyk powinien być ptakiem najważniejszym - perłą w koronie. Spędza z nami zaledwie 4 krótkie letnie miesiące, ale jakie to miesiące!
Karolina Ju (2020.05.14)
@Karolina Ju - W tych 4 krótkich miesiącach komary gryzą nas w d..najbardziej heee. .. .. 😄 😄 😄
Romulec (2020.05.14)
Powrót do komentarzy