UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

te budki na zdjęciach akurat nie są dla jerzyków. ale dobrze, że są. sam kupiłem 11,w tym cztery podwójne ale nie można zamontować w odpowiednich miejscach, bo sąsiedzi niechętni. nie wiedzą, że jerzyki nie brudzą. góra w wawie daje przykład, jak nie przestrzegać prawa, to i na dole wszyscy mają w dudzie prawo o ochronie zwierząt i przywracaniu zniszczonych miejsc lęgowych. ..

jerzykolub