UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super, w centrum przydałoby się też trochę budek. W okolicy Winnej i Tysiąclecia jest dużo małych ptaszków, które siadają na oknach i balkonach.
Super, w centrum przydałoby się też trochę budek. W okolicy Winnej i Tysiąclecia jest dużo małych ptaszków, które siadają na oknach i balkonach.