UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super, w centrum przydałoby się też trochę budek. W okolicy Winnej i Tysiąclecia jest dużo małych ptaszków, które siadają na oknach i balkonach.


Anuluj