A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zwlaszcza dziadki na gwiezdnej w niedziele policja nieoznakowanym powinna jezdzic. kiedys dziadek walnal piescia w moje auto. Moje dziecko tam jechalo. plakalo i przestraszylo sie dziada. facet przegial. Do kosciola luna dziadkow szla kazdy wpadal pod kolo i grupa 60 osob w wolnym tempie zaczela isc. To trwalo 5 minut szli szli szli. Nikt z nich nie patrzyl na auta. im sie nalezy. dramat.
Smieciarka jakiej firmy?
@Widz - Powinna uwazac.
Wg mnie seniorzy i małolaty ze smartfonami to jeden typ. Nie myślcie że jestem wredny. Wystarczy popatrzyć np koło przystanku koło szpitala Wojewódzkiego. Pełno tam starych co lezą do biedry i z biedry na przystanek. A weź powiedz mu czy jej parę zdań krytyki. Jeszcze strzela focha, jak on śmiał mi coś takiego powiedzieć. Albo przejście z tramwaju do Ogrodów, po prostu zgroza ile łazi młodych ze smartami. Jednemu życie uratowałem bo lazł prosto pod tramwaj. Nawet mi dziękuję nie powiedział. Założył kaptur i poszedł.
Redaktorku! To nie ulica Cicha tylko Żeglarska!
jesteś bardzo tępy
@ciekawy - Mam do Ciebie prośbę. .. .. Nie rozmnażaj się.
Dużo starszych osób sama. Na własne oczy widziałam jak przechodzą nie patrząc a potem wina kierowcy
@Procamaszynowa - Kilka lat temu w Malborku obok urzędu miasta był podobny wypadek - starowinka weszła/wbiegła pod TIRa, gdy ten ruszał na lewoskręcie na swoim zielonym. .. nie miał szansy jej dostrzec. Współczuję kierowcy śmieciarki. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej.
Co ty wymyśliles. .. Może szła z dywanikiem żeby wytrzepać itd. ..