UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Procamaszynowa - Kilka lat temu w Malborku obok urzędu miasta był podobny wypadek - starowinka weszła/wbiegła pod TIRa, gdy ten ruszał na lewoskręcie na swoim zielonym. .. nie miał szansy jej dostrzec. Współczuję kierowcy śmieciarki. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej.

Pavlo

Anuluj