UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Procamaszynowa - Kilka lat temu w Malborku obok urzędu miasta był podobny wypadek - starowinka weszła/wbiegła pod TIRa, gdy ten ruszał na lewoskręcie na swoim zielonym. .. nie miał szansy jej dostrzec. Współczuję kierowcy śmieciarki. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej.
Pavlo