UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Procamaszynowa - Kilka lat temu w Malborku obok urzędu miasta był podobny wypadek - starowinka weszła/wbiegła pod TIRa, gdy ten ruszał na lewoskręcie na swoim zielonym. .. nie miał szansy jej dostrzec. Współczuję kierowcy śmieciarki. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej.
Pavlo