UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wg mnie seniorzy i małolaty ze smartfonami to jeden typ. Nie myślcie że jestem wredny. Wystarczy popatrzyć np koło przystanku koło szpitala Wojewódzkiego. Pełno tam starych co lezą do biedry i z biedry na przystanek. A weź powiedz mu czy jej parę zdań krytyki. Jeszcze strzela focha, jak on śmiał mi coś takiego powiedzieć. Albo przejście z tramwaju do Ogrodów, po prostu zgroza ile łazi młodych ze smartami. Jednemu życie uratowałem bo lazł prosto pod tramwaj. Nawet mi dziękuję nie powiedział. Założył kaptur i poszedł.

Myślący