58
07.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Taka prawda - Byle jak, byle czym i byle dowalic. Az dziwne, ze nie zwaliles winy na Dude. Pomysl nad tym, moze jednak on?
(2020.05.07)
@Taka prawda - Bzdura. .. .te godziny nie obowiązują już od poniedziałku. Tak informacyjnie
(2020.05.07)
Wiek nie gra roli, większość nie wie, co to jest martwe pole i idą prosto pod maskę, koła. Efekt jest taki, jak w powyższym przypadku. Kierowca powinien zachować ostrożność, ale nie jest w stanie przewidzieć, czy w ostatniej chwili pieszy, nie podejdzie. Minusujcie sobie, polecam wsiąść do ciężarówki i zobaczyć jak to jest. Eksperci internetowi, którzy mają problem z cofaniem po linii prostej, jeżdżą pod prąd itp itd. To widać w internecie, jak elbląskie ulice pełne są kierowców, którzy powinni poruszać się jedynie komunikacją miejską, a nie samochodem.
jdjd (2020.05.07)

info

75  
  7
Na pasach też giną bo się nie rozejrzą. Nie ufać kierowcom i pchać się pod samochód, Tragedia.
BODZIO ko (2020.05.07)

info

21  
  4
.To dobitny przykład jak bardzo kruche jest to nasze życie. .Uważajcie na siebie.
pokój (2020.05.07)

info

52  
  0
Kobieta zginęła, a tu trolle o polityce, wszędzie o polityce. Opanujcie się. .. brak słów Wyrazy współczucia dla Rodziny zmarłej i kierowcy, on też ma teraz problem, na pewno cierpi.
(2020.05.07)

info

22  
  2
Przed i za śmeciarką kierowca ma kawał ograniczonego pola widzenia. Trzeba zachować duży dystans przechodząc obok ciężarówek.
fgc (2020.05.07)

info

18  
  1
@Taka prawda - Już nie ma tych godzin dla seniora. Niedoinformana jesteś. Dziadki chodzą cały dzień. Jak by mogli to i w nocy by poszli do sklepu
G. Mmm (2020.05.07)
Niestety, bardzo często widzę, gdy starsi ludzie przechodzą w miejscach absolutnie zabronionych, a gdy zwracam uwagę, że naraża siebie i innych na niebezpieczeństwo, to słyszę nieżyczliwe komentarze. Nie twierdzę, że tak było w przypadku tej Pani, której jest mi ogromnie żal, ale może na niektórych starszych ludzi podziała jako ostrzeżenie
(2020.05.07)
Witam nieszczęśliwy wypadek to co słyszałem na miejscu zdarzenia kobieta stała koło drzewa o kulach i się podtkneła o nie równości przy drzewie na oględzinach auta krew była tylko na tylnych oponach prawdopodobnie przewróciła się wpadając pod tylnie koła. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej kobiety.
Widz (2020.05.07)