UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwlaszcza dziadki na gwiezdnej w niedziele policja nieoznakowanym powinna jezdzic. kiedys dziadek walnal piescia w moje auto. Moje dziecko tam jechalo. plakalo i przestraszylo sie dziada. facet przegial. Do kosciola luna dziadkow szla kazdy wpadal pod kolo i grupa 60 osob w wolnym tempie zaczela isc. To trwalo 5 minut szli szli szli. Nikt z nich nie patrzyl na auta. im sie nalezy. dramat.


Anuluj