A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawscy podli ludzie, A człowiek na rowerze może niech jeszcze sobie foty porobi bo tak zagląda. Policja powinna rozganiac takie towarzystwo!!!
Straszna tragedia. Szkoda kobieciny. Jeszcze widzę kulę więc na pewno wolno się poruszała, nawet nie byłoby szansy żeby odskoczyla. Chciała pewnie krótsza drogą przejsc więc przeszła tuż przed ciężarówka. Niestety kierowca nie widzi osoby która idzie pod samą maska. W internecie są filmiki z potrąceniem osób które w ostatniej chwili ścinały przejście i przechodzily pod samym tirem/ciężarówka dlatego nigdy nie zbliżajcie się do tak wysokiego pojazdu jeśli między wami a nim nie ma co najmniej 2 metrów odległości !!!
Mercedes
@Ggh - Jaka firma ?
Pewnie przyczyną śmierci był koronawirus
a może ona leży na kocu?skad ty możesz widziec co jest za tym parawanem
Mercedes Benz klasa S
Idiota. Oby Twoich bliskich coś takiego nie spotkało.
Kolejna w ostatnich latach smierć pod kołami śmieciarki w elblagu,
@Procamaszynowa - Kierowca ciężarówki ma dodatkowe lustro przed przednią szybą w które też trzeba patrzeć. Wina kierowcy ciężarówki. Choć może być że starsza pani wtargnela