40
21.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co miało sie palić jak tobie bedzie sie chałupa palić to będziemy szukać podstawy prawnej pierw ????
Markusy (2020.04.22)
A moim zdaniem to portel.pl powinien zablokować możliwość komentowania bo nie dość że ludzie stracili dom i to co mieli to jeszcze ze wylewa się na nich fala hejtu. Chyba już za dużo co?! Grrr..
Monikaaa (2020.04.22)
Ta najlepiej...zajmując ludziom usta i się nie odzywać. To konstytucja zapewnia Nam wolność słowa. Jeśli ktoś ma bekę, ze ludziom szkoda 500/600zl rocznie na ubezpieczenie własnego domu, a później tracą wszystko np przez pożar to jest to konstytucyjne. Nie rób z portelu komunistycznej gazety internetowej.
Gosc123 (2020.04.22)
O to się zapytam jak tobie hata będzie się paliła ok
Oiofw (2020.04.22)
Może i dziury ale lepsze niż Elbląg ... docenia się wieś gdy przychodzi chociażby czas wynyslonej pandemii ... Wsie jak wsie ... nie podobają się to proszę nie krytykować. Chciałabym zobaczyć gdzie Pan mieszka ...
Xannx (2020.04.22)
Dokładnie ... a ludzie zamiast współczuć to tylko jak zawsze ... ciekawe co by zrobili gdyby im się przydarzylo takie nieszczęście. Brak słów
Xannx (2020.04.22)
O kogoś poniosło widzę czyżby to zazdrość...
Bartosz... (2020.04.22)

info

2  
  0
IP jest do sprawdzenia wiesz?
(2020.04.22)
A może się podpiszesz? Sprzedaż nie idzie, to szkalujesz ludzi w necie?
(2020.04.22)
Takie cuda, że jeden kierowca na dwa wozy wyjeżdża :) parodia! :)
Gosc (2020.04.22)