40
21.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W takich sytuacjach zawsze podajecie info o zbiórce dla pogorzelców, a teraz cisza. Patrząc na ten dom to raczej nie byli zamożni ludzie.
Trzeba pomagac (2020.04.22)

info

10  
  1
Dziurę to ty masz w bani. I ORZESZEK LATA W TWOIM ŁBIE.!!!!
Malwin (2020.04.22)
Dziurę to ty masz w bani. I ORZESZEK LATA W TWOIM ŁBIE.!!!!
Malwin (2020.04.22)
@ulala Porownales wiochę z 10 domami na krzyż do miasta grubo ponad 100tys? Gratuluję...
Gosc6363 (2020.04.22)
@Elizja - Dziecko, nie masz gdzie się wypróżniać?
,n. (2020.04.22)
Po przyjeździe pierwszych jednostek woda szybko się skończyła niby Żuławy a wody w rowach brak... Dobrze że było zaopatrzenie wodne w postaci auta cysterny którą posiada Krzewsk.
Świadek nieznajomy (2020.04.22)
@Markus,y - Do Markus. y:Masz na myśli Zygmunta O. ?
enter (2020.04.22)
Nie czepiajcie się 500 +. Ta Pani przeszła wiele w życiu. Zawsze odkąd pamiętam pracuje i do pracy nie dojeżdża samochodem tylko jednośladem. Właśnie niedawno ukończyli remont mieszkania. Teraz wszystko się spaliło. Pomoc jest bardzo potrzebna tej rodzinie i dlatego kto może i chce to powinien pomóc. Wszystko pozalewane więc potrzeby są ogromne. Warto pomóc kobiecie, która jest osobą bardzo dzielną. A z 500 + nie korzysta bo ma starsze dzieci.
12345 (2020.04.22)
Sam pewnie mieszkasz w jaskini i nie doceniasz naszego pięknego regionu.Nastepnym razem pomyśl dwa razy zanim obrazisz mieszkańców tych miejscowości.
M 23 (2020.04.22)
Polecam, żeby wszyscy zamieszkali w takich zapomnianych przez Boga wiochach i wydawali 2/3 wypłaty na paliwa i remonty swoich samochód. Wtedy na pewno będzie się nam wszystkim żyli lepiej.
Hajeje (2020.04.22)