UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem to portel.pl powinien zablokować możliwość komentowania bo nie dość że ludzie stracili dom i to co mieli to jeszcze ze wylewa się na nich fala hejtu. Chyba już za dużo co?! Grrr..
Monikaaa
A moim zdaniem to portel.pl powinien zablokować możliwość komentowania bo nie dość że ludzie stracili dom i to co mieli to jeszcze ze wylewa się na nich fala hejtu. Chyba już za dużo co?! Grrr..
Monikaaa