UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem to portel.pl powinien zablokować możliwość komentowania bo nie dość że ludzie stracili dom i to co mieli to jeszcze ze wylewa się na nich fala hejtu. Chyba już za dużo co?! Grrr..

Monikaaa

Anuluj