UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może i dziury ale lepsze niż Elbląg ... docenia się wieś gdy przychodzi chociażby czas wynyslonej pandemii ... Wsie jak wsie ... nie podobają się to proszę nie krytykować. Chciałabym zobaczyć gdzie Pan mieszka ...
Xannx