40
21.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Felraczo - Ciężko zarabia ci się pieniądze, nie masz lub nie chcesz rzucić groszem to nie zawracaj sobie głowy tą całą sytuacją.
(2020.04.22)
A tobie jakby się chata paliła ciekawe czy byś tak pisał że jeden kierowca na dwa samochody liczy się czas żeby uratować co kolwiek .A jak komuś żal d..ściska że nie mają takiego auta to niech żałują ale Krzewsk ma i ma czym się szczycić że są zawsze do pomocy
Wielbiciel (2020.04.23)
@Gosc - No i po co atakujesz jednostkę? Chłopak napisał, że dobrze, że jest cysterna w gminie, a ty obrażasz ludzi. Jakbyś trochę poczytał, to być wiedział, że takie sytuacje nie są niczym niesłychanym.
(2020.04.23)
Liczy się czas a to że Krzewsk ma sprzęt jakiego nie posiadają inne jednostki na gminie to tylko trzeba bic brawo za ich starania Takie komentarze to nic innego jak zazdrość
Wielbiciel (2020.04.23)
@Gosc - I po co się sadzisz? Chłopaki z Krzewska i Markusy wyjechali siłami, jakimi mieli możliwość i chwała im za to. Ty pewnie w tym czasie siedziałeś z wypiekami na twarzy przed kompem i cieszyłeś się, że słychać ijo-ijo.
MeIon (2020.04.23)
Na stronie Urzędu Gminy Markusy jest podane konto, na które można przekazać pomoc dla poszkodowanych. Może nie marnuj pieniędzy na zbędne zakupy a przekaż na wskazane konto. Może Ty kiedyś będziesz potrzebował pomocy.
12345 (2020.04.23)

info

1  
  0
@Gosc123 - To nie tak ze komuś SZKODA 500/600zl na ubezpieczenie domu. Tego domu nie było można ubezpieczyć zacznijmy sobie od tego a skończmy na tym że większość ponad 100letnich domów nie jest ubezpieczona bo niby od czego. .Ubezpiecza się domy coś wartościowe. .
(2020.04.23)
Głowa nie których boli zawsze czepiaja się biednej jednostki z Krzewska ale kto ma większy zasób wody od Krzewska wyjazd trzema autami to 25 tyś litrów wody to jest siła 💪 🔥 i moc
Bartosz... (2020.04.24)

info

1  
  1
@Świadek nieznajomy - To dobrze ze OSP posiada cysternę i tego nikt nie neguje ale powrót auta bez zakończenia działań i wyjazd kolejnym to co innego 😁
Gosc (2020.04.24)
@Gosc - Był inny kierowca na jelczu jeśli byłeś ślepy ale widzę że nie masz pojęcia o straży i ich działaniach wstąpiłeś może dopiero od niedawna w szeregi OSP i chciałbyś pouczac jak nie masz zielonego pojęcia. Zakańcza się akcje jeśli auto powróciło do jednostki a w tym przypadku tak nie było Jelcz jeździł i dowoził jeszcze 5 razy wodę do cysterny a ona zasilała auta które brały udzial przy tym pożarze. Ale zazdrość nie gra granic i zawiść ludzka innych druhów.
Bartosz... (2020.04.25)