UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta najlepiej...zajmując ludziom usta i się nie odzywać. To konstytucja zapewnia Nam wolność słowa. Jeśli ktoś ma bekę, ze ludziom szkoda 500/600zl rocznie na ubezpieczenie własnego domu, a później tracą wszystko np przez pożar to jest to konstytucyjne. Nie rób z portelu komunistycznej gazety internetowej.

Gosc123

Anuluj