UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta najlepiej...zajmując ludziom usta i się nie odzywać. To konstytucja zapewnia Nam wolność słowa. Jeśli ktoś ma bekę, ze ludziom szkoda 500/600zl rocznie na ubezpieczenie własnego domu, a później tracą wszystko np przez pożar to jest to konstytucyjne. Nie rób z portelu komunistycznej gazety internetowej.
Gosc123