Wybrany wątek opinii
Tak jak Emblong..
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Dziurę to ty masz w bani. I ORZESZEK LATA W TWOIM ŁBIE.!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Dziurę to ty masz w bani. I ORZESZEK LATA W TWOIM ŁBIE.!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Sam pewnie mieszkasz w jaskini i nie doceniasz naszego pięknego regionu.Nastepnym razem pomyśl dwa razy zanim obrazisz mieszkańców tych miejscowości.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Może i dziury ale lepsze niż Elbląg ... docenia się wieś gdy przychodzi chociażby czas wynyslonej pandemii ...
Wsie jak wsie ... nie podobają się to proszę nie krytykować. Chciałabym zobaczyć gdzie Pan mieszka ...
Do moderacji
Odpowiedz
2
1