Wybrany wątek opinii

Tak jak Emblong..
ulala (2020.04.22)
Dziurę to ty masz w bani. I ORZESZEK LATA W TWOIM ŁBIE.!!!!
Malwin (2020.04.22)
Dziurę to ty masz w bani. I ORZESZEK LATA W TWOIM ŁBIE.!!!!
Malwin (2020.04.22)
Sam pewnie mieszkasz w jaskini i nie doceniasz naszego pięknego regionu.Nastepnym razem pomyśl dwa razy zanim obrazisz mieszkańców tych miejscowości.
M 23 (2020.04.22)
Może i dziury ale lepsze niż Elbląg ... docenia się wieś gdy przychodzi chociażby czas wynyslonej pandemii ... Wsie jak wsie ... nie podobają się to proszę nie krytykować. Chciałabym zobaczyć gdzie Pan mieszka ...
Xannx (2020.04.22)
Powrót do komentarzy