UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może i dziury ale lepsze niż Elbląg ... docenia się wieś gdy przychodzi chociażby czas wynyslonej pandemii ... Wsie jak wsie ... nie podobają się to proszę nie krytykować. Chciałabym zobaczyć gdzie Pan mieszka ...

Xannx