UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te śmieci nie wyrzucił żaden z mieszkańców bloku, oni są obciążeni kosztami już przy komornym, to musiał (musieli)być ktoś z domków jednorodzinnych, albo jakiś przemysłowiec. Proponowałbym służbom miejskim przejrzeć je dokładnie i może ustali się czyja to "zguba"po czymobciażyć kosztami wraz kosztami przeglądu +kara grzywny

Karol50