UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest problem czekamy na pomysły radnych jak go rozwiązać ....ale się nie doczekamy bo już nie należy do miasta a policja jest zaglupia aby kogoś złapać poza człowiekiem bez maski Więc dalej będzie więcej śmieci....choć te fotopułapki to się sprawdzają e ale komu by się chciało je stawiać urzędnikom ,lasom ,policji ,,,,