UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@StefanK - te nieroby ze straży miejskiej teraz udają mocno zapracowanych, wstyd że miasto buli na ich nic nierobienie rocznie 2 miliony złotych


Anuluj