UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest problem czekamy na pomysły radnych jak go rozwiązać ....ale się nie doczekamy bo już nie należy do miasta a policja jest zaglupia aby kogoś złapać poza człowiekiem bez maski Więc dalej będzie więcej śmieci....choć te fotopułapki to się sprawdzają e ale komu by się chciało je stawiać urzędnikom ,lasom ,policji ,,,,


Anuluj