UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest problem czekamy na pomysły radnych jak go rozwiązać ....ale się nie doczekamy bo już nie należy do miasta a policja jest zaglupia aby kogoś złapać poza człowiekiem bez maski Więc dalej będzie więcej śmieci....choć te fotopułapki to się sprawdzają e ale komu by się chciało je stawiać urzędnikom ,lasom ,policji ,,,,