102
20.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@WYBORCA KO - A ja widziałem ze to był wyborca z KO.
(2020.04.21)
A co właściciel terenu ma pilnować bydło?? W takim razie niech właściciele terenów stawiają płoty zasieki, wtedy nigdzie się nie ruszysz, albo będziesz płakał, że lasy pozamykane, poogradzane płotami - a teraz byś chciał by "ktoś" Cię wpuszczał i jeszcze za Ciebie sprzątał i kary płacił?? Reagować na reakcję tych normalnych i karać tych brudasów jak przestępców. Idąc Twoim tokiem rozumowania pozwalasz na ten syf, ponieważ idiota nie poniesie żadnej odpowiedzialności i tylko będzie podrzucał śmieci co chwilę na teren jakiegoś właściciela. A mianowicie "ktoś" podrzucał mi śmieci na mój teren, 1 posprzątałem, 2 też 3 zadzwoniłem na SM zgłoszenia przyjąć nie chcieli telefonicznie - po długiej zwykłej nie aroganckiej rozmowie zgłoszenie przyjęte, przyjechali - pokazałem im śmieci, zrobili zdj. PRZY NICH POSPRZĄTAŁEM - usłyszałem, że zajmą się problem i będą kontaktować się telefonicznie. Po czym tego samego dnia dostaje wiadomość od zarządcy mojego terenu, że mam posprzątać teren pod groźbą kary - gdzie problem nie polegał na sprzątnięciu, a ustalenia syfiarza który mieszka nie daleko w klatce, w sumie. Ale SM EKO PATROL - tak się zwą nie są od ustalania takich rzeczy.
Tomasz85 (2020.04.21)
Po co sięgać tak daleko za granice miasta. Wystarczy popatrzeć co ELBLONGI wyprawiają przy własnych śmietnikach pod blokami. Świadomość jest taka że jak przepisy pozwalają na wystawianie mebli które zabiera firma w każdy piątek to zaraz ELBLONGI wpadli na pomysł że można tam również umieścić całą zawartość po remoncie łazienki i WC czyli stare brudne wanny umywalki, muszle klozetowe i gruz. .Kultura i obycie aż w oczy bije, oślepnąć można od ich nadmiaru. Władze miasta powinny podjąć walkę z ta patologia a także wywrzeć nacisk na zarządców nieruchomości.
(2020.04.21)

info

0  
  0
Nauka kultury przez własną kieszeń! Bo nie ma nauczki jak wartość,grubości portfela ,drastycznie się nie uszczupli !
(2020.04.21)

info

0  
  0
A co ma granica do tego?? Na rynku światowym śmieci gdy my Polacy sami je przywozimy z UK czy Włoch - wtedy granice nie mają znaczenia - takie miejsca i transporty są wynajdywane i cofane z powrotem do miejsca pochodzenia. A na lokalnym rynku śmieci wystarczy wywieźć za granicę administracyjną miasta, i już problemu nie ma?? Poza tym tzw. ciepła czy wiele innych miejsc zaśmieconych jest w granicach administracyjnych miasta.
Tomasz85 (2020.04.21)
Będę z ukrycia robić fotki i na policję wysyłać. Donoszenie na takich degeneratów (zdjęcie z numerem rejestracyjnym)to sama przyjemność, tak że uważajcie. Mam dobry aparat i nie zawaham się go użyć!
(2020.04.21)

info

0  
  0
Większe kary dla tych,, śmieci,, co zanieczyszczają lasy
(2020.04.21)

info

0  
  0
Widzieliście, co się dzieje pod sklepami? Ile śmieci, rękawiczek. Tak, Polacy w większości To wstrętne brudasy, nie dbające o nic. Gdy się takiemu zwróci uwagę, pobitym można zostać. Brak słów.
(2020.04.21)

info

2  
  0
Zmontować fajt łapkę , na pewno jakaś fajtłapa się złapie !
złota rada, złotej rąsi (2020.04.21)

info

0  
  0
Proszę spojrzeć pod Wiadukt na trasie unii europejskiej - pod wiadukt tuż przed Kazimierzowem, nie pod most.
Tomasz85 (2020.04.21)

info

1  
  0