A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Rodzinka .pl - Mam nadzieje, że nie zachorujecie głosująć, bo następnym razem może nie będzie komu głosować. Jakie bohaterstwo wielkie z waszej strony, ja się boję głosować.
"Oprócz celebransa, wszyscy używają maseczek"Nie można napisać "prowadzącego mszę"???? Celebrans to celebryty (znaczy gwiazdorka), rozumiem? Kiedyś na tacę mówiliście zabawnie "kolekta":)przestańcie wywyższać się dziwnymi słowami.
A pracujesz , do sklepu chodzisz , z poczty kuriera korzystasz ,śmieci wynosisz , sąsiadów spotykasz ,mijasz po drodze ,komunikacją miejską się poruszasz !
Chyba ,że siedzisz na L4 , kwarantannie ,albo majętnym jesteś i pracować nie musisz .
To masz fajnie , ale ja za takich jak Ty muszę pracować i zarabiać na utrzymanie rodziny .
To nie bohaterstwo ,a normalna sprawa,rzecz , może tylko nie tchórzostwo !
Ludzie twojego pokroju dziękują , ludzią na pierwszej linii zagrożenia wirusem , a nie pracujecie ,kasę bierzecie . Od cała uczciwość i pouczanie w ogóle ,w jakiejkolwiek sprawie , a już na pewno nie w sprawie wyborów !
Boli lewaków i antypolaków że TVP pokazuje prawdę i obnaża złodziei. Alleluja i do przodu.
Napisałeś sam o sobie. Pogarda do ludzi od momentu jak tusk przegrał wybory że ś.p. Panem Profesorem, Prezydentem Lechem Kaczyńskim.
Napisałeś "ludzią"- powinieneś "ludziom"napisać, już to świadczy o Tobie.
Kiedyś komunista był dwulicowy ,ale uśmiechał się , poklepywał po ramieniu , goździka kobiecie wręczył i rajstopy na dzień kobiet ,a swoje robił . Teraz resortowi lewacy,dalej komuniści ,obrażają większą część ludzi ,mówią to czego nie myślą , nie myślą ,a robią ,później myślą , kłamią tak ,że wszystko widać i słychać . Po prostu mołde komuszki są niecierpliwe i brak im pokory . Kiedyś był główny nurt , na suto zakrapianych imprezach ,komunista ,był wylewny , chwalił się ,mówił co myśli ,ale nigdy przy ludziach. Teraz jest na odwrót , młodzi przebierają nożkami do koryta ,do władzy . A przecież, gdybyście byli cierpliwi i z pokorą ,wszytko było by Wasze. Młodzi leserzy pamiętajcie ,chytry 2 razy traci!
Teraz Kaczyński ,ma władzę absolutną ,na wyłączność , przez wiele kadencji!
Teraz wszyscy wierzący macie namacalny dowód co wasza religia, woda święcona, modlitwy i inne wynalazki kleru są warte. Możecie równie dobrze modlić się w domu do lampy, płotu czy znaku drogowego a efekt będzie taki sam. Największą pandemią wszystkich pokoleń jest kościół katolicki, to najbardziej krwawa organizacja w historii ludzkości !
@Polak123 - "TVP pokazuje prawdę"- dobre; )bardzo dobre :D
Biskup jest odpowiedzialny i mądry ale proboszczowie lekceważą zalecenia państwowe i Biskupa. Zalecenie Biskupa jest czytane z pominięciem części treści np.o maseczkach. Księża spowiadają bez maseczek. Ludzi jest więcej- bez maseczek.