UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś komunista był dwulicowy ,ale uśmiechał się , poklepywał po ramieniu , goździka kobiecie wręczył i rajstopy na dzień kobiet ,a swoje robił . Teraz resortowi lewacy,dalej komuniści ,obrażają większą część ludzi ,mówią to czego nie myślą , nie myślą ,a robią ,później myślą , kłamią tak ,że wszystko widać i słychać . Po prostu mołde komuszki są niecierpliwe i brak im pokory . Kiedyś był główny nurt , na suto zakrapianych imprezach ,komunista ,był wylewny , chwalił się ,mówił co myśli ,ale nigdy przy ludziach. Teraz jest na odwrót , młodzi przebierają nożkami do koryta ,do władzy . A przecież, gdybyście byli cierpliwi i z pokorą ,wszytko było by Wasze. Młodzi leserzy pamiętajcie ,chytry 2 razy traci! Teraz Kaczyński ,ma władzę absolutną ,na wyłączność , przez wiele kadencji!

CzerwonyKomunistaDziadek

Anuluj