A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie zniżę się do twojego poziomu , niżej się nie da upaść
Nie zniżaj się! dziękuję.
Panie Prezydencie melduję wykonanie zadania.
Dlaczego klerycy pochowani w seminariach do pomocy w D P sach.
Czerwony dziadek dobrze resorciakom komuszym napisał , a oni dalej kościół obrażają , księży , ludzi , wiarę ! Takim sposobem to Wy do niczego nie dojdziecie !
Kiedyś komuchy z kościołem ,żyli jak pies z kotem ,ale nie obrażali publicznie ,tak oscentacyjnie i wulgarnie,tylko w swoim towarzystwie Towarzyszów . Było wyczucie ,teraz jest motłoch i brak zasad!
Tracimy pracę a i tak mamy kupować tygodnik katolicki Gość Niedzielny !!!!!
W Polsce jest 30 000 księży i około 17 000 zakonnic ale do pomocy w Domach Pomocy Społecznej nie zgłosił się prawie nikt z nich bo oni wszyscy są tylko od brania kasy a nie od pomagania !! Kościół głośno ujada teraz z 3 powodów. Pierwszy to brak wpływów z tacy. Drugi, brak widoku małych dzieci w kościele. Trzeci, brak kontroli nad wiernymi (jeszcze parafianie zaczną czytać w domu, myśleć albo co gorsza zadawać pytania i nie wrócą już do kościoła). Ludzie oczytani, wykształceni zawsze są zagrożeniem dla kościoła. To nie jest przypadek, że w zeszłym roku księża w Polsce palili książki. Zawsze i wszędzie ludźmi głupimi łatwiej się steruję a prosty człowiek jest bardziej podatny na kościelną indoktrynacje.