A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
O witamy pana Roberta Kolinskiego, nie musi sie pan podpisywac - poznaje po" stylu"
Dlatego razem Dominciu
My też głosujemy ! Pozdrawiamy
Pan Robert K. ostatnio z jednej z debat został wyrzucony to jest grzecznie wyproszony; ). Pozbierał swą godność i wrócił na łamy portelu. Po prostu człowiek niezłomny; )
A co resortowe komuszki od siebie dadzą , prucz jadu !
Argumenty ,propozycje , pieniądze ?
Na razie ,nic prócz jadu i szczucia i chęci dawania z czyjejś kieszeni ,byle nie ze swojej .
Wsparcie seminarium? Przecież to część UWM, więc jako uczelnia państwowa finansowana jest z budżet państwa!
@Zorientowana - Widać słabo jesteś zorientowana. Nie jest czescia UWM tylko współpracuje. Alumni studiują ne wydziale teologi UWM ale WSD jest samodzielną jednostką.
Super, szczególnie bardzo podoba mi sie punkt 12 powyższego wskazania.
Jakież wspaniałe jest takie polowanko naszych jaśniepanów polityków, gdy dodatkowo jakiś jaśnie biskup zaszczyci je swoja osobą. Wtedy impra wymiata.