Wybrany wątek opinii
@Rodzinka .pl - Mam nadzieje, że nie zachorujecie głosująć, bo następnym razem może nie będzie komu głosować. Jakie bohaterstwo wielkie z waszej strony, ja się boję głosować.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
A pracujesz , do sklepu chodzisz , z poczty kuriera korzystasz ,śmieci wynosisz , sąsiadów spotykasz ,mijasz po drodze ,komunikacją miejską się poruszasz !
Chyba ,że siedzisz na L4 , kwarantannie ,albo majętnym jesteś i pracować nie musisz .
To masz fajnie , ale ja za takich jak Ty muszę pracować i zarabiać na utrzymanie rodziny .
To nie bohaterstwo ,a normalna sprawa,rzecz , może tylko nie tchórzostwo !
Ludzie twojego pokroju dziękują , ludzią na pierwszej linii zagrożenia wirusem , a nie pracujecie ,kasę bierzecie . Od cała uczciwość i pouczanie w ogóle ,w jakiejkolwiek sprawie , a już na pewno nie w sprawie wyborów !
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Napisałeś "ludzią"- powinieneś "ludziom"napisać, już to świadczy o Tobie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1