Wybrany wątek opinii

@Rodzinka .pl - Mam nadzieje, że nie zachorujecie głosująć, bo następnym razem może nie będzie komu głosować. Jakie bohaterstwo wielkie z waszej strony, ja się boję głosować.
(2020.04.19)
A pracujesz , do sklepu chodzisz , z poczty kuriera korzystasz ,śmieci wynosisz , sąsiadów spotykasz ,mijasz po drodze ,komunikacją miejską się poruszasz ! Chyba ,że siedzisz na L4 , kwarantannie ,albo majętnym jesteś i pracować nie musisz . To masz fajnie , ale ja za takich jak Ty muszę pracować i zarabiać na utrzymanie rodziny . To nie bohaterstwo ,a normalna sprawa,rzecz , może tylko nie tchórzostwo ! Ludzie twojego pokroju dziękują , ludzią na pierwszej linii zagrożenia wirusem , a nie pracujecie ,kasę bierzecie . Od cała uczciwość i pouczanie w ogóle ,w jakiejkolwiek sprawie , a już na pewno nie w sprawie wyborów !
(2020.04.19)
Napisałeś "ludzią"- powinieneś "ludziom"napisać, już to świadczy o Tobie.
(2020.04.19)
Powrót do komentarzy