UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Oprócz celebransa, wszyscy używają maseczek"Nie można napisać "prowadzącego mszę"???? Celebrans to celebryty (znaczy gwiazdorka), rozumiem? Kiedyś na tacę mówiliście zabawnie "kolekta":)przestańcie wywyższać się dziwnymi słowami.


Anuluj