Wybrany wątek opinii

Dla tego ludzie, My całą rodziną , będziemy głosowali w wyborach ,aby mieć realny wpływ na kształtowanie ,naszej Ojczyzny !
Dominika (2020.04.19)
Dlatego razem Dominciu
(2020.04.19)
My też głosujemy ! Pozdrawiamy
Rodzinka .pl (2020.04.19)
@Rodzinka .pl - Mam nadzieje, że nie zachorujecie głosująć, bo następnym razem może nie będzie komu głosować. Jakie bohaterstwo wielkie z waszej strony, ja się boję głosować.
(2020.04.19)
Powrót do komentarzy