Wybrany wątek opinii
Dla tego ludzie, My całą rodziną , będziemy głosowali w wyborach ,aby mieć realny wpływ na kształtowanie ,naszej Ojczyzny !
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Dlatego razem Dominciu
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
My też głosujemy ! Pozdrawiamy
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Rodzinka .pl - Mam nadzieje, że nie zachorujecie głosująć, bo następnym razem może nie będzie komu głosować. Jakie bohaterstwo wielkie z waszej strony, ja się boję głosować.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1