UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A pracujesz , do sklepu chodzisz , z poczty kuriera korzystasz ,śmieci wynosisz , sąsiadów spotykasz ,mijasz po drodze ,komunikacją miejską się poruszasz ! Chyba ,że siedzisz na L4 , kwarantannie ,albo majętnym jesteś i pracować nie musisz . To masz fajnie , ale ja za takich jak Ty muszę pracować i zarabiać na utrzymanie rodziny . To nie bohaterstwo ,a normalna sprawa,rzecz , może tylko nie tchórzostwo ! Ludzie twojego pokroju dziękują , ludzią na pierwszej linii zagrożenia wirusem , a nie pracujecie ,kasę bierzecie . Od cała uczciwość i pouczanie w ogóle ,w jakiejkolwiek sprawie , a już na pewno nie w sprawie wyborów !


Anuluj