A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Już się zło obudziło i od samego rana szczuje.
A gdzie TVN-nazi podała że koperciarz grodzki rozdał 1,5mln zł swoim urzędasom po trzech miesiącach swojego panowania. A czemu te nazi przeklamuja fakty, dane itp. Ta szczujnia zawsze byla przeciwko PIS a szczególnie przez 8 lat rządów złodziei. Rząd był OK, zachwalał lis i kraśko. W tvn-nazi od 5 lat nie usłyszałem obiektywnej oceny rządu tylko jak powstał KOD i Obywatele RP to ciągły u permanentny atak. Jak tak TVP PIS kłamie to czemu poszkodowani nie Idę do swoich sądów.
Boli lewaków i antypolaków że TVP pokazuje prawdę i obnaża złodziei. Alleluja i do przodu.
Zgadzam się. Ten artykuł to zło i od samego rana szczuje.
Niestety to smutna prawda co piszesz, czuje sie oszukany przez kler.
TVN do zamknięcia
Niżej upaść się nie dało ? Nie zniżę się do twojego poziomu ,bo już nie ma niższego !
Dla tego ludzie, My całą rodziną , będziemy głosowali w wyborach ,aby mieć realny wpływ na kształtowanie ,naszej Ojczyzny !
A nasz ukochany biskup Sliwinski , co sie gdzies zawieruszyl lecac do Moskwy , zamieniony na Jezierskiego, a moze i dobrze , bo on nie lubi latac, ... chociaz dziwne, bo zawsze to blizej szefa.