66
19.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Już się zło obudziło i od samego rana szczuje.
Bolek07 (2020.04.19)
A gdzie TVN-nazi podała że koperciarz grodzki rozdał 1,5mln zł swoim urzędasom po trzech miesiącach swojego panowania. A czemu te nazi przeklamuja fakty, dane itp. Ta szczujnia zawsze byla przeciwko PIS a szczególnie przez 8 lat rządów złodziei. Rząd był OK, zachwalał lis i kraśko. W tvn-nazi od 5 lat nie usłyszałem obiektywnej oceny rządu tylko jak powstał KOD i Obywatele RP to ciągły u permanentny atak. Jak tak TVP PIS kłamie to czemu poszkodowani nie Idę do swoich sądów.
Przechodzień (2020.04.19)
Boli lewaków i antypolaków że TVP pokazuje prawdę i obnaża złodziei. Alleluja i do przodu.
Polak123 (2020.04.19)

info

15  
  17
Zgadzam się. Ten artykuł to zło i od samego rana szczuje.
Zimnylech (2020.04.19)
Niestety to smutna prawda co piszesz, czuje sie oszukany przez kler.
Bynio (2020.04.19)
XXI wiek a ludzie jeszcze w religijne bajki i niedorzeczności wierzą ale to jest skutek kościelnej indoktrynacji od wczesnych lat dziecięcych. Polska od ponad 1000lat (996r. chrzest Polski)znajduje się pod okupacją kościoła. Jesteśmy kolonią Watykanu ale już niedługo będzie tak, jak na tym zdjęciu. Irlandia Północna już wypowiedziała posłuszeństwo watykańskiemu okupantowi, z zacofanych krajów zostały już tylko: Polska, Włochy, Hiszpania i niektóre małe kraje Ameryki Południowej. W tych trudnych czasach nadszedł odpowiedni moment by wypowiedzieć kościołowi szkodliwy dla polskiego państwa i tak nigdy nie respektowany przez kościół Konkordat, wycofać religię ze szkół i opodatkować sukienkowych przebierańców. Kraju Polan powstań z kolan !!!
(2020.04.19)
TVN do zamknięcia
(2020.04.19)
Niżej upaść się nie dało ? Nie zniżę się do twojego poziomu ,bo już nie ma niższego !
(2020.04.19)
Dla tego ludzie, My całą rodziną , będziemy głosowali w wyborach ,aby mieć realny wpływ na kształtowanie ,naszej Ojczyzny !
Dominika (2020.04.19)
A nasz ukochany biskup Sliwinski , co sie gdzies zawieruszyl lecac do Moskwy , zamieniony na Jezierskiego, a moze i dobrze , bo on nie lubi latac, ... chociaz dziwne, bo zawsze to blizej szefa.
Lataj Lotem (2020.04.19)