UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A gdzie TVN-nazi podała że koperciarz grodzki rozdał 1,5mln zł swoim urzędasom po trzech miesiącach swojego panowania. A czemu te nazi przeklamuja fakty, dane itp. Ta szczujnia zawsze byla przeciwko PIS a szczególnie przez 8 lat rządów złodziei. Rząd był OK, zachwalał lis i kraśko. W tvn-nazi od 5 lat nie usłyszałem obiektywnej oceny rządu tylko jak powstał KOD i Obywatele RP to ciągły u permanentny atak. Jak tak TVP PIS kłamie to czemu poszkodowani nie Idę do swoich sądów.
Przechodzień