Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
25
19
Niżej upaść się nie dało ? Nie zniżę się do twojego poziomu ,bo już nie ma niższego !
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Zgadzam się , ale nie zrzócajmy winy na tych którzy skończyli podstawówkę znam wielu wykształconych ludzi którzy są zaślepieni , a znam równiesz człowieka który niema wykształcenia a to dlatego że zadbał o to pewien człowiek który zarządzał razem ze swoim kolegą księdzem usług seksualnych kiedy ten odmówił on obiecał mu że zniszczy mu życie , ten człowiek do dziś nie poniósł odpowiedzialności i pracuje w jednym z elbląskich urzędów .
Do moderacji
Odpowiedz
1
0