Wybrany wątek opinii

To jest Janusz. Janusz jest po podstawówce i nie posiada funkcji samodzielnego myślenia. Janusz głosuję na PiS bo tak na mszy Januszowi kazał ksiądz i tak mówili też w wiadomościach TVPPiS. Nie bądź, jak Janusz wyłącz TVPPiS i włącz myślenie !
(2020.04.19)
Niżej upaść się nie dało ? Nie zniżę się do twojego poziomu ,bo już nie ma niższego !
(2020.04.19)
Zgadzam się , ale nie zrzócajmy winy na tych którzy skończyli podstawówkę znam wielu wykształconych ludzi którzy są zaślepieni , a znam równiesz człowieka który niema wykształcenia a to dlatego że zadbał o to pewien człowiek który zarządzał razem ze swoim kolegą księdzem usług seksualnych kiedy ten odmówił on obiecał mu że zniszczy mu życie , ten człowiek do dziś nie poniósł odpowiedzialności i pracuje w jednym z elbląskich urzędów .
Gestum (2020.04.19)
Powrót do komentarzy