Wybrany wątek opinii

@Solder-nie ma w Polsce telewizji, która bardziej ogłupia i kłamie od TVP. Każdy myślący człowiek, powinien sobie zadać pytanie ::gdzie są granice obłudy i zakłamania? TVN nie jest stacją bez "grzechu", ale gdyby nie ta stacja, to Igor Stachowiak zmarłby na skutek przedawkowania narkotyków, T. Komenda dalej odbywałby karę więzienia za morderstwo, J. Kaczyński nie odwiedzałby grobów na zamkniętym cmentarzu i. t. p.
babunia (2020.04.19)
A gdzie TVN-nazi podała że koperciarz grodzki rozdał 1,5mln zł swoim urzędasom po trzech miesiącach swojego panowania. A czemu te nazi przeklamuja fakty, dane itp. Ta szczujnia zawsze byla przeciwko PIS a szczególnie przez 8 lat rządów złodziei. Rząd był OK, zachwalał lis i kraśko. W tvn-nazi od 5 lat nie usłyszałem obiektywnej oceny rządu tylko jak powstał KOD i Obywatele RP to ciągły u permanentny atak. Jak tak TVP PIS kłamie to czemu poszkodowani nie Idę do swoich sądów.
Przechodzień (2020.04.19)
@Przechodzień - Specjalnie dla ciebie bo widzę, że jesteś fanem partyjnej propagandy Kurskiego z TVPPiS i miłośnikiem dyktatury PiS. Może dla odmiany pooglądaj Polsat, który jest w miarę neutralny…
(2020.04.19)
Powrót do komentarzy