Boli lewaków i antypolaków że TVP pokazuje prawdę i obnaża złodziei. Alleluja i do przodu.Polak123
Boli lewaków i antypolaków że TVP pokazuje prawdę i obnaża złodziei. Alleluja i do przodu.