UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A nasz ukochany biskup Sliwinski , co sie gdzies zawieruszyl lecac do Moskwy , zamieniony na Jezierskiego, a moze i dobrze , bo on nie lubi latac, ... chociaz dziwne, bo zawsze to blizej szefa.

Lataj Lotem

Anuluj