UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już od dawna nie głosuje na te "wielkie" partie bo robią sobie z nas jaja a w naszym mieście to już od dawna jest cyrk na kółkach.
Kobieta93
Już od dawna nie głosuje na te "wielkie" partie bo robią sobie z nas jaja a w naszym mieście to już od dawna jest cyrk na kółkach.
Kobieta93