UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pis ma nas w PIS. .. e i tyle w temacie. Byłoby zabezpieczenie ludzi w stroje przeciw wirusowe to by pracowali. Baju baju panie Wróbel tak pan dba o Elbląg aż bida trzeszczy, jesteście tacy sami jak w TVP1,wszyscy dostali maseczki, stroje, przyłbice. Wszystko jest cacy. Ciekawe czy coś takiego jak uczciwość istnieje w UM E. .g. Co prawda pan i pana wazeliniarze od portfela sobie nie odejmujecie, A raczej dodajecie a to nagrody, premie i pochwały za nic. Jesteście tacy jak PIS. Macie w D. O. P. I. E Elbląg. Nawet nie pomyśleliście aby kupić maseczki itp dla tych ludzi. Takie jest moje zdanie.

Tutejszy

Anuluj