UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W pogotowiu pracuje parę osób 60+, miała tam być prowadzona kwarantanna osób z podejrzeniem korona wirusa. Z tego co się orientuję to zgodnie z art. 47 ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi, osoby które nie skończyły 18 lat lub przekroczyły 60 NIE MOGĄ BYĆ DO TAKIEJ PRACY KIEROWANE. Zatem ten kto to zrobił (wróbel lub nissan)zwyczajnie złamali prawo, a w czasie głosowania bezwolni radni wsparli ich likwidując Pogotowie.

observer

Anuluj