72
16.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Janusz7 - Ale w klawiaturkę stukasz więc sio do roboty. Od tego jest służba zdrowia, od leczenia, od leczenia są szpitale i lekarze. Wiec darujmy sobie heroizm i patos wielkiego bohatera w przyłbicy jak rycerz. .. misja
(2020.04.16)
wredna wladza i nic dodać i nic ujać -----korona wirus
(2020.04.16)

info

10  
  1
w elblagu jest... falsz pracownicy urzędu pracują.... w um bez zabezpieczenia a władza pracuje zdalnie u siebie w domu... wydajac mega mądre decyzje niech pracownicy pogotowia socjalnego pracują w workach na śmieci..... mega.. pomysł tylko jak się nie podoba to.... zastraszanie falsz i obłuda szczucie jednych na druguch typowe zagrywki wielebnego.. tylko bez naszego pozwolenia mowimy. nie...
Gogus (2020.04.16)

info

11  
  0
@Wkurzony - Dzięki takim miejscom nie okradają ciebie, żeby coś zjeść i na siebie włożyć. Ludzki śmieciu urągający człowieczeństwu. Faszysta??
babaVanga2 (2020.04.16)
@Wkurzony - A jak o Tobie ktoś tak myśli? jak ty o innych.
(2020.04.16)
Boże widzisz i nie grzmisz. Nasze miasto to jeden wielki śmietnik pora zrobić tu porządek łącznie z tymi w UM bo widać robią co chcą i gó..no z tego jest. Wszystko zamknąć wszystko sprzedać i co dalej? Tutaj dalej jest jak za komuny??
Kobieta93 (2020.04.16)
Głosowanie za likwidacją Pogotowia Socjalnego: za: A. Tomczyński, A. Matwiejczuk, M. Burkhardt, A. Czyżyk, I. Sokołowska, J. Dziewałtowski-Gintowt, K. Urbaniak, K. Konert, M. Adamowicz, M. Kamm, M. Osik; przeciw: B. Tołwiński, H. Sałata, J. Hajdukowski, J. Janowska, J. Lisewska, M. Pruszak, P. Kowszyński, P. Opaczewski, R. Traks; wstrzymali się: C. Balbuza, M. Dwojakowska, P. Fedorczyk, R. Turlej. Już widzicie kto głosował za i na kogo w przyszłych wyborach nie głosujemy.
(2020.04.16)

info

10  
  1
Ja swoje zapracowałem i mam. Nie będę rozmawiał z 500+, nie z waszego to byście rozdali całą Polskę.
Wkurzony (2020.04.16)

info

4  
  0
@Kobieta93 - zapewne zagłosujesz na inną styropianową plagę, na pis? zgadłem?
(2020.04.16)
Adamowicz, Konert, Osik za. Wiedzą, że to uderzy w szpitale i policję. Nie wstydzą się przed swoimi kolegami? Bo przed mieszkańcami to wiadomo, że nie.
(2020.04.16)

info

12  
  0