UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W pogotowiu pracuje parę osób 60+, miała tam być prowadzona kwarantanna osób z podejrzeniem korona wirusa. Z tego co się orientuję to zgodnie z art. 47 ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi, osoby które nie skończyły 18 lat lub przekroczyły 60 NIE MOGĄ BYĆ DO TAKIEJ PRACY KIEROWANE. Zatem ten kto to zrobił (wróbel lub nissan)zwyczajnie złamali prawo, a w czasie głosowania bezwolni radni wsparli ich likwidując Pogotowie.
observer