UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie sądzę, że to jest z zemsty. Jak coś w czym pracują trzy osoby ma funkcjonować normalnie? Zamknięcie placówki jest złe- ale "zwolnienie lekarskie"jest w porządku? Nie twierdzę, że wszystkie są fikcyjne. .. ale błagam- kilka dni i prawie wszyscy się pochorowali?
Katarzynka