UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie sądzę, że to jest z zemsty. Jak coś w czym pracują trzy osoby ma funkcjonować normalnie? Zamknięcie placówki jest złe- ale "zwolnienie lekarskie"jest w porządku? Nie twierdzę, że wszystkie są fikcyjne. .. ale błagam- kilka dni i prawie wszyscy się pochorowali?

Katarzynka

Anuluj