UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie sądzę, że to jest z zemsty. Jak coś w czym pracują trzy osoby ma funkcjonować normalnie? Zamknięcie placówki jest złe- ale "zwolnienie lekarskie"jest w porządku? Nie twierdzę, że wszystkie są fikcyjne. .. ale błagam- kilka dni i prawie wszyscy się pochorowali?

Katarzynka