UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Boże widzisz i nie grzmisz. Nasze miasto to jeden wielki śmietnik pora zrobić tu porządek łącznie z tymi w UM bo widać robią co chcą i gó..no z tego jest. Wszystko zamknąć wszystko sprzedać i co dalej? Tutaj dalej jest jak za komuny??

Kobieta93

Anuluj