Wybrany wątek opinii
Poza tym ten przepis o tych maseczkach to o kant du. .. rozbić. W pracy przy zalecanej odległości od innych już można bez, ale na ulicy nawet jak nie ma ludzi i jeden do drugiego podchodzi to już trzeba. Jakiś idiot. .. ten przepis wymyślał i układał. Głupie to takie że brak słów. W lato nikt maski nie będzie nosił poza tym problemy z oddychaniem może mieć każdy i śmiało można chodzić tam gdzie nie ma ludzi bez maski.
Do moderacji
Odpowiedz
22
8
Nie jęczeć ja siedzę w tym 24 godz. Plus przyłbica.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
A masz zaświadczenie ,że chorujesz , jak nie masz , przegrasz sprawę i zabulisz !
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Janusz7 - Ale w klawiaturkę stukasz więc sio do roboty. Od tego jest służba zdrowia, od leczenia, od leczenia są szpitale i lekarze. Wiec darujmy sobie heroizm i patos wielkiego bohatera w przyłbicy jak rycerz. .. misja
Do moderacji
Odpowiedz
1
0