72
16.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Współczucia dla pracowników pogotowia! No cóż zemsta, knucie, falsz obłuda to przymioty charakterystyczne dla pewnych jednostek,
(2020.04.16)
znaczy, przeczytałeś i pomyślałeś? ja cie.
(2020.04.16)
Niech mi ktoś powie. po jaką cholerę to istnieje?Już dawno powinno być zlikwidowane. W innych krajach tego nie ma. Policja jak takiego pijaka trafi, to go odwiozą pod adres gdzie mieszka, ew. do szpitala jeżeli ma jakieś uszkodzenia ciała. Przybytki tego typu w ogóle nie są rentowne. Żadna z nich(pacjentów)ściągalność za w/w pobyt(nocleg)Koszty ponosi miasto, państwo. Po co to komu?W sumie chyba taniej odwiezć takiego delikwenta do domu, niżeli ponosić koszty utrzymania jego, ludzi tam pracujących i całego tego przybytku.
(2020.04.16)
biały domek izbę wytrzeżzwień chcą zamknąć historię miasta
kopi (2020.04.16)
ten start jest od kilku lat, jak u ciebie będą likwidować zakład, też napiszemy BRAWO! chłopak wyrwał się z pogotowia, i zapominał, że dalej chyba jednak słoma wystaje z bucików. Bywa się na funkcji, a człowiekiem jest się, albo. .. .
(2020.04.16)
niech pan prezydent, którykolwiek radny zaczepi na ulicy jakikolwiek patrol prewencji i zapyta czy likwidacja izby jest dobrym pomysłem! policjantów, którzy mają bezpośredni kontakt z osobami nietrzeźwymi, a nie widzą ich tylko na papierze! co wam szkodzi spróbować!
(2020.04.16)

info

14  
  1
w o ludzie fałszu knyciu i szczuciu wielki w. jest najlepszy bo w niczym wiecej
Gosc1 (2020.04.16)
Dawno to to powinni zamknąć . Ile pieniędzy ludziom ukradliście z portfeli ??? Zgodnie z prawem . Jednak ch was obchodzi że te 100 złotych było kogoś ostatnimi pieniędzmi ? Że ktos prze...dolił wypłatę na maszynach i to było 100 pln na życie.
(2020.04.16)

info

6  
  11
Sam bym wysłał takie śmieci do bozi z adnotacją do przemiału. Gdyby nie fakt że prawo chroni takiego śmiecia to sam bym wygnał te śmieci z miast. Niech gniją w lesie. Zlikwidować sypialnie dla alkoholików i nierobów. Nie po to płacimy podatki aby utrzymywać te pijawki.
Wkurzony (2020.04.16)
@Wkurzony - Uważaj abyś sam nie stał się pensjonariuszem.
(2020.04.16)